Працівників культури нагородили у столичному цирку

Працівників культури нагородили у столичному цирку

8 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, у Національному цирку відбувся святковий захід, під час якого були відзначені кращі представники сфери культури.

Про це повідомляє Департамент культури КМДА, 

На нагородженні були присутні Київський міський голова Віталій Кличко, Голова постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха, заступник міського голови Валентин Мондриївський, директорка Департаменту культури Діана Попова. 

– Мені приємно сьогодні нагородити таку кількість професіоналів і талановитих майстрів своєї справи. Саме ви працюєте над розвитком культури та мистецтва в столиці, саме ви популяризуєте прекрасне і духовне. Це сьогодні дуже важливо. І я дякую за вашу енергію і зусилля, за ваш талант і натхнення, – звернувся до працівників культури Віталій Кличко.

Культурних діячів вітали почесними грамотами та святковим концертом. Виступали артисти Київського національного академічного театру оперети, Народного художнього колективу «Спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс», Національного цирку України., квартет «Імпрессіо» і Анна Зарецька, Муніципальна академічна чоловіча хорова капели Л. Ревуцького, заслужена артистка України Ганна Сингаївська, учні Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, Театр світла і вогню «Обрій».  


Директорка Департаменту культури Діана Попова у своїй вітальній промові згадала визначальні події у сфері культури:

– День працівників культури – це ще одна можливість відзначити досягнення за 2019 рік культурно-освітніх та театрально-концертних закладів, музейної та бібліотечної справи, парків культури, центрів художньої та народної творчості міста Києва. За цей рік ми встигли неймовірно багато: настільки, що іноді здається, ніби ми з вами працюємо вдень і вночі. А саме:

  • дали нове життя столичним бібліотекам, створивши і впроваджуючи проєкт бібліохабів;
  • вибороли статус національного для Молодого театру і статус академічного для театру «Актор»;
  • відновили шлях Анни Київської, встановивши її скульптуру в містах Європи;
  • їздили на гастролі світом із театральними та музичними колективами;
  • популяризуємо українське кіно, демонструємо його у столицях Європи;
  • мали у 2018 році новорічну ялинку, яка очолила рейтинг європейських святкових дерев.