«Подвійне щастя» встановило рекорд у Києві

За минулий тиждень у столиці народилось 678 немовлят.
Про це повідомляє Міський науковий інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.
З 18 по 24 травня народилось 320 дівчаток та 358 хлопчиків, зокрема 24 двійні – і це стало рекордом року.
– Це найбільша кількість двієнь, що народилася за тиждень, з початку 2020 року. Цікаво, що дівчаток та хлопчиків порівну, – зазначають у Центрі.
Нагадаємо, що 15 травня, в Міжнародний день сім’ї, світ побачили 76 немовлят.