Під новим прогоном Шулявського мосту вже вільно їздить транспорт

Під новим прогоном Шулявського мосту вже вільно їздить транспорт

Зранку по проспекту Перемоги, під встановленою над проїжджою частиною секцією прогонової споруди, вільно проїжджає транспорт. Рух для автомобілів відкрили вчора о 20:30.

– Відкрили рух проспектом Перемоги в обох напрямках, у тому числі й громадського транспорту. Дякую усім причетним! Працюємо далі, – написав у Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Нагадаємо, вчора на світанку прогін нового Шулявського мосту встановили над проспектом Перемоги. Голландські фахівці з’єднують третій прогін з уже встановленими.

Мер Києва Віталій Кличко опублікував у Facebook відео, як встановлювали прогін.

Мер зазначив, що при зведенні шляхопроводу використовують найсучасніші технології, спеціальні супердомкрати, які дозволяють у стислі терміни здійснити масштабні роботи. При застосуванні старих технологій довелося б перекривати рух проспектом щонайменше на тиждень.