Під Києвом порубали сокирою майже 3 кілометри сіток

Під Києвом порубали сокирою майже 3 кілометри сіток

Київський рибоохоронний патруль вчергове знищив заборонені знаряддя лову за постановами суду.

Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Київським рибоохоронним патрулем механічним шляхом знищено 130 заборонених знарядь лову. А саме: 77 сіток, 15 ятерів, 10 «павуків», 8 «екранів», 4 «косинки»…  Загальна довжина утилізованих сіток склала 2 757 метрів, розповіли рибоохоронці.

«Страта» відбулася на території Вишгородської рибоохоронної дільниці, поблизу дамби Київської ГЕС. За процесом спостерігали представники інших державних відомств.

Порубані сітки направлять до спеціалізованого підприємства для утилізації.

– Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення, відзначив заступник керівника Київського рибоохоронного патруля Олег Баздуганов.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», під столицею браконьєри спіймали 20 сомів у забороненій зоні.