Одна з головних магістралей Києва «засвітилась»

Дніпровську набережну підсвітили сотнями ліхтарів.
Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Тепер вздовж усієї вулиці, від станції метро «Осокорки» до мосту Патона, встановлено майже 200 опор освітлення та понад 400 сучасних LED світильників.
– Завдяки новому обладнанню загальна освітленість збільшиться щонайменше вдвоє, водночас споживання електроенергії зменшиться на 30-40%, – зазначає Дмитро Давтян.
