Новий бронзовий міст встановили у Києві

Сьогодні, 18 жовтня, відкрили 22-гу мініскульптурку проєкту «Шукай!».
Нею став Миколаївський ланцюговий міст, який існував у 1853 – 1920 роках. Бронзову скульптуру встановили у районі станції метро «Дружби народів».
– Цей міст був першою монументальною спорудою Києва, яка об'єднала два берега Дніпра, – розповідає авторка проєкту «Шукай!» Юлія Бевзенко. – Таким чином наш проєкт повертає місту його втрачені символи.
Легенда скульптурки така: мене потри – свій берег обери.
Де шукати: БЦ «IQ Business Center», вулиця Болсуновська, 13-15.
Нагадаємо, що 21-ою скульптурою став антисимвол Києва – засклений балкон.