На вулиці Богдана Хмельницького вішають святкові гірлянди

На вулиці Богдана Хмельницького вішають святкові гірлянди

Центр Києва продовжують прикрашати до новорічно-різдвяних свят.

Сьогодні, 3 грудня, на вулиці Богдана Хмельницького почали монтувати новорічне освітлення. Про це повідомляє журналіст «Вечірнього Києва».

Ілюмінацію – гірлянди та кулі – на тросових розтяжках вішають над проїжджою частиною.

У КП «Київміськсвітло» зазначають, що освітлення відповідає усім світовим стандартам і є енергозберігаючим. Новорічна ілюмінація запрацює вже з 19 грудня.

Фото Марії ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»