На Центральному вокзалі Києва запрацював пункт обігріву з туалетом та душем

На Центральному вокзалі Києва запрацював пункт обігріву з туалетом та душем

На Центральному залізничному вокзалі столиці облаштували пункт обігріву, який приймає бездомних громадян та кожного, хто потребує допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Солом’янської РДА. 

– Приміщення можна знайти біля критого паркінгу залізничного вокзалу, вхід – поруч із готелем «IBIS», йдеться у повідомленні. 

Кімната, де можна зігрітися, облаштована сидіннями. Є туалет і навіть душ.

Нагадаємо, що у Солом'янському районі цілодобово працює пункт обігріву в Будинку соціального піклування на вул. Суздальська, 4/6. Бездомні громадяни можуть там не лише зігрітись, але й пообідати, переночувати, отримати медичну допомогу, одяг і взуття.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», на Печерську відкрили 4 пункти обігріву.