На Троєщині влаштовують п'ятихвилинки здоров’я

У школах Деснянського району влаштовують п'ятихвилинки здоров’я.
– Весела та жвава руханка на шкільному подвір`ї просто неба або у класі допомагає школярам отримати заряд бадьорості на цілий день, – впевнені у Деснянській РДА.

До і після уроків вчителі нагадують школярам про правила особистої гігієни і поведінки з дотриманням рекомендацій щодо адаптивного карантину.

– Робіть із нами! Робіть, як ми! Робіть краще нас! – закликають школярі та їхні педагоги.
Нагадаємо, столичні школи підготувалися до навчання.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»