На столичному ринку «Мінський» знешкодили вибухівку

Щойно вибухотехніки знешкодили два саморобні вибухові пристрої на ринку «Мінський».
Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.
Близько 12 години дня анонім повідомив по лінії 102 про замінування двох автокіосків за адресою Оболонський проспект, 26.
– Правоохоронці та вибухотехніки перевірили цю інформацію та виявили небезпечні предмети. Всіх людей терміново евакуювали. Периметр навколо кіосків взяли під контроль правоохоронці та рятувальники, – йдеться у повідомленні.
Вибухівку, закріплену між легковою автівкою та автокіосками, знешкодили.