На карантині: як живе київське метро

Незважаючи на припинення руху поїздів, «Київський метрополітен» продовжує свою роботу.
На вході до станції «Театральна» журналіст «Вечірнього Києва» зустрів працівника метро, який підтвердив інформацію про роботу підземки.

У самій підземці панує тиша: турнікети, ескалатори і колії «осиротіли» через відсутність поїздів і пасажирів.

– Зараз працівники займаються підтримкою інфраструктури у належному стані (ремонти, прибирання, охорона, навчання тощо), щоб на час відновлення пасажирських перевезень всі станції були готові, – розповіла речниця столичного метро Наталка Макогон.

На всіх 52 станціях метро продовжується цілодобове чергування.

Частина працівників, робота яких пов`язана з обслуговуванням пасажирів, перебувають у вимушеній відпустці.

Не бояться вірусів лише рекламні банери, які продовжують жити у своєму віртуальному світі.

У порожніх електричках красуються численні реклами і фото туроператорки з прикольним лозунгом: «Надихайся! Вражайся!».