На 115 людей збільшилася кількість хворих на коронавірус у Києві

На 115 людей збільшилася кількість хворих на коронавірус у Києві

Кількість мешканців Києва, в яких виявили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилася на 115 людей. Один випадок – летальний.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 115 людей. Захворіли, зокрема, і 9 медиків. Один випадок – летальний. Усього від коронавірусу померли 102 мешканці Києва. На сьогодні в столиці вже 47 24 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворів: 58 жінок віком від 19-ти до 85-ти років; дівчинка, якій 4 роки; 49 чоловіків віком від 18-ти до 78-ми років; семеро хлопчиків, від 3 до 15-ти років. 

Одужали за добу 17 людей. Усього коронавірус подолали 1 490 мешканців Києва.

– Найбільше випадків захворювання виявили у Дарницькому районі – 19. У Дніпровському  та Оболонському – по 18. Та в Деснянському районі – 15 випадків, – наголосив Віталій Кличко.