Музика в метро: на станції Золоті ворота пройшов концерт

Музика в метро: на станції Золоті ворота пройшов концерт

Сьогодні ввечері, 10 жовтня, на станції метро Золоті ворота відбувся мініконцерт.

Посольська бригада військової частини 2260 Національної Гвардії України влаштувала безкоштовний концерт для пасажирів метро.

Впродовж пів години всі охочі змогли послухати класичні твори й обробки світових рок-хітів.