Літо з котами: у центрі Києва відкрився Центр кототерапії

Благодійний фонд «Кото-Ярмарок» відкрив у Києві Центр кототерапії. Про це фонд повідомляє у Facebook.
Почни літо з кота! Приходь на знайомство до нового Центру Кототерапії. На вас чекає вільний простір для знайомства родин з котами, де більше не буде боксів і котики спатимуть на диванах, – інформує фонд.
У новоствореному центрі проводитимуться сеанси кототерапії, а також можна забрати котика, який сподобався найбільше, додому. Але для цього потрібно підписати договір, пройти співбесіду, надати інформацію про себе та своє помешкання.

Щоб потрапити до Центру потрібно внести благодійний внесок у розмірі 100 гривень, опісля чого кожен охочий зможе провести час з котиками.
Також у Центрі є певні правила перебування:
- вхід до котиків без взуття;
- потрібно мати з собою документ, що засвідчує особу;
- кількість відвідувачів обмежена.
Усі тваринки у центрі стерилізовані, обстежені, мають паспорти та усі необхідні щеплення
Де: вул. Воздвиженська, 14.