Нові теплолічильники у підвалах будинків та прибори після крадіжок чи зіпсовані вандалами, у Києві встановлюватимуть тільки після обладнання приміщень засобами охорони. Сплачувати за збереження приладів обліку мають самі мешканці будинків.
Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
Річ у тім, що 1,5 роки тому вступив у дію Закон України «Про комерційний облік», який покладає відповідальність за встановлення, обслуговування та збереження лічильників тепла у будинках на мешканців, які мають вносити спеціальні кошти на цей комплекс заходів.
– На наш погляд, це досить складний механізм, до його застосування громадяни ще не готові. І місто може втратити той інвестиційний внесок, що зробило у встановлення тепло лічильників у будинках, – сказав Петро Пантелеєв. – Нині маємо багато випадків вандалізму з будинковими лічильниками, а вкрадено було більше 500 приладів. Тому започаткували нову практику: в будинки містян ставиться новий лічильник тільки тоді, коли мешканці обладнають своїм коштом систему охорони підвалів.
Що треба зробити аби відновити роботу пошкодженого або викраденого теплового лічильника у підвалі будинку? КМДА створила покрокову інструкцію для містян.
Читайте також: «Охоронці для лічильників: кияни отримають нові послуги»
Марина Хонда
13.12.2019
Якщо до Хартії гендерної рівності приєднався Київ, за ним потягнеться...
Віталій Кличко
13.12.2019
Це добре, що ми налагоджуємо ефективну і взаємовигідну співпрацю між...
Микола Поворозник
13.12.2019
Переконливою більшістю голосів депутати Київради підтримали прийняття Міської цільової програми «Здоров’я киян» на...
Петро Пантелеєв
13.12.2019
Сьогодні у столиці привітали двомільйонного клієнта комунального концерну «Центр комунального сервісу»,...