Кияни на 1 день відмовляться від автомобілів

22 вересня, разом зі світовою спільнотою, Київ відзначатиме Всесвітній день без автомобіля.
Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
Всіх запрошують приєднатися та хоча б на один день відмовитися від поїздок на власних авто. Киянам пропонують скористатися альтернативним транспортом: громадським чи велосипедним.
Також у рамках Європейського тижня мобільності триває інтернет-марафон:
- потрібно зафіксувати на фото чи відео своє пересування містом пішки, на велосипеді чи у громадському транспорті;
- опублікувати їх у соціальних мережах з хештегом #kyivmobilityweek та передати своїм друзям та знайомим виклик спробувати пересуватись містом альтернативними способами.
Нагадаємо, що тиждень мобільності триває у Києві з 16 до 22 вересня.
Ольга Косова, фото Бориса Корпусенка