Київські пляжі «законсервували» до наступного сезону

Фахівці КП «Плесо» провели консервацію пляжного реманенту на офіційних пляжах міста Києва (тапчанів, кабінок для переодягання, урн для сміття тощо).

Зокрема, частково виконали роботи з продувки водопровідної мережі, провели демонтаж та консервацію питних фонтанчиків. Частина контейнерів для збору сміття, які не використовуються у зимовий період, були звезені на пляжні господарства та законсервовані.


– Все це необхідно задля збереження реманенту до наступного літнього сезону, – пояснюють у КП «Плесо».
Нагадаємо, у київському парку «Перемога» влаштували «божевільне чаювання».
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»