Київ посилює карантинні заходи

Київ посилює карантинні заходи

Згідно з постановою уряду, столична влада ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів у Києві.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Хочу повідомити, що відповідно до постанови уряду, місто ухвалило рішення про посилення протиепідемічних заходів у столиці. Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (в тому числі, кінотеатрів) – до 22-ої години. Обмежене також проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру  з 22-ої години, – сказав Кличко.

Він зазначив, що обмеження – вимушені та спрямовані на стримування розповсюдження хвороби. 

– І місто виконуватиме таке рішення уряду, – підкреслив Віталій Кличко.