Київ поки не відкриватиме ресторани, кафе та басейни

Київ поки не відкриватиме ресторани, кафе та басейни

Київ поки не відкриватиме ресторани, кафе та басейни.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Уряд, як ви знаєте, дозволив більшості міст, де показники в межах визначених, перейти до наступного етапу послаблень. Зокрема, відкрити з 5 червня ресторани і кафе та басейни. У  Києві на сьогодні один з трьох показників – щодо кількості хворих на сто тисяч населення перевищує норму. І сьогодні становить 14,9. Тому, ми не можемо ризикувати здоров’ям людей і запроваджувати ще більші послаблення. Я розумію бізнес, розумію, що йому треба працювати. Але ми ж не хочемо знову повернутися до карантину? – підкреслив Кличко.

За словами мера, рішення щодо роботи у столиці ресторанів та басейнів місто ухвалюватиме окремо.

– Рішення щодо роботи в столиці ресторанів і басейнів місто ухвалить окремо. Виходячи із ситуації із захворюваністю в найближчі дні. Тобто, комісія із надзвичайних ситуацій міста розгляне це питання після вихідних, наступного тижня, – наголосив Віталій Кличко.

Фото: Mysh Mark