Кров у лікарні від байкерів: у столиці підписали незвичну угоду

Кров у лікарні від байкерів: у столиці підписали незвичну угоду

Компоненти крові у столичні лікарні доставлятимуть волонтери громадської організації «MotoHelp». Відповідний договір про співпрацю байкери підписали з Київським міським центром крові.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

– Це чудова ініціатива, результатом реалізації якої стануть врятовані життя, – заявив він.  

За словами Поворозника, волонтери на добровільних засадах здійснюватимуть доставку крові у медзаклади, які того потребують негайно.

– Усе досить просто працює: учасники процесу підключені до спеціального мобільного додатку, завдяки якому вони дізнаватимуться про необхідність доставки крові у ту чи іншу лікарню. Той, хто буде територіально найближче до Центру крові, і стане перевізником, – розповів Микола Поворозник.

Він зауважив, що доставка крові мотоциклом набагато швидша, ніж автомобілем.