Де і коли кияни можуть безкоштовно обстежитися цього тижня

У Києві триває безкоштовне медичне обстеження містян у рамках проекту «Лікар у Вашому домі». Щотижня киян запрошують пройти експрес-діагностику.
Від початку дії проекту обстежилися вже 80 682 мешканця столиці. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
За його словами, кожен охочий може безкоштовно пройти медичне обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах Києва. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.
На жаль, у більшості обстежених виявляють проблеми зі здоров’ям. За результатами обстежень у рамках проекту минулого тижня у 875 киян виявлено надмірну вагу, у 500 – підвищений артеріальний тиск, у 159 – високий рівень цукру крові, у 536 – високий рівень холестерину.
Окрім того, минулого тижня здійснено 81 виїзд мультидисциплінарних бригад.
– До складу бригади входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, – нагадав Микола Поворозник.
