На вулиці Антоновича, де стався прорив теплотраси, триває ремонт

Під час гідравлічних випробувань лопнула труба великого діаметра — зараз на місці йде ремонт.
КП «Київтеплоенерго» локалізувало пошкодження тепломережі на вул. Антоновича. Як повідомляє комунальне підприємство, у середу, близько 19:00 під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж на вулиці Антоновича сталось пошкодження в теплокамері з витоком води назовні.
«Діаметр пошкодженого трубопроводу — 200 мм. Одразу після повідомлення про витік фахівці знизили тиск у трубопроводах тепломережі та розпочали підготовку до проведення ремонтних робіт», — додали подробиці фахівці.
Наразі в Києві тривають гідравлічні випробування. Труби перевіряють на щільність і міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону.
Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону (відповідно до Правил з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378).
«Вечірній Київ» писав про те, що два дні тому у Києві на Либідській прорвало трубопровід діаметром 1000 мм. Стався винос грунту на проїжджу частину вулиці.
Він зазначив, що під час пориву теплотраси відбулося розмиття й винос грунту на значну територію. Це сталось в час гідравлічних випробувань.
У столиці комунальники наразі активно готуються до майбутнього опалювального сезону. У місті, як того вимагає регламент та закон, проводяться гідравлічні випробування тепломереж.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»