На Борщагівській поновили рух транспорту

На Борщагівській поновили рух транспорту

На вулиці Борщагівській у Солом‘янському районі Києва відновлено рух транспорту двома смугами. Це стало можливим після завершення санації аварійної ділянки каналізаційного колектора загальною протяжністю майже 120 метрів. Про це повідомили в прес-службі АК «Київводоканал».
Санація виконали «протягнувши»  в старий трубопровід діаметром 2 метри сучасного склопластикового трубопроводу діаметром 1,5 метри. Новий трубопровід зі стійких до корозії матеріалів європейського виробництва був доставлений з Польщі.
Також при санації виконано реконструкцію трьох оглядових камер. Таким чином, в результаті модернізації термін експлуатації цієї ділянки колектора продовжений на 50 років.
Після завершення робіт на колекторі дорожні служби оперативно виконали на ділянці асфальтування і відновлення дорожнього покриття.
Водночас у межах однієї смуги руху на вулиці Борщагівській триватиме санація другої ділянки колектора від трамвайної зупинки «Польова» у бік Повітрофлотського шляхопроводу протяжністю ще понад 400 метрів. Роботи вестиме Київводоканал за рахунок власної програми капітальних вкладень і коштом інвестора. Санація буде відбуватися аналогічним чином без обмеження водовідведення споживачів, склопластиковий трубопровід уже доставлений із Польщі. Роботи триватимуть близько трьох місяців.
згоджене з містом рішення продовжити санацію колектора і виконати другий етап протяжністю ще 400 метрів є європейським підходом до оновлення комунікацій: відбувається не просто латання, а масштабне відновлення аварійної ділянки. Розкрити камери і реконструювати мережі один раз - набагато економніше, ніж щороку повторювати аварійні розриття, - підкреслює голова правління – генеральний директор ПАТ «АК «Київводоканал» Андрій Білик.

Він нагадав, що протягом останніх років на ділянці колектора, де наразі виконується санація, трапилося кілька аварійних пошкоджень.