Спецпризначенці уразили дві «жирні» цілі: російські ЗРК «Бук». ВІДЕО

Бійці Сил спецоперацій ЗСУ уразили ворожі зенітно-ракетні комплекси «Бук» на Сумському напрямку.
Два зенітно-ракетних комплекси підбили за допомогою дронів. Відповідне відео оприлюднили Сили спеціальних операцій ЗСУ у своєму Telegram-каналі. На кадрах можна побачити успішну роботу операторів одного з підрозділів ССО та почути їхню бурхливу реакцію після ураження цілей.
Як розповіли спецпризначенці, зенітно-ракетний комплекс «Бук» виявили під час розвідувальних дій на Сумському напрямку. Він перебував на пусковій позиції. Ворожу ціль підбили ударними дронами.
На евакуацію виведеного з ладу ЗРК прибув ще один «Бук», по якому оператори ССО завдали повторного удару. Відтак окупанти не дорахувалися двох зенітно-ракетних комплексів.
Нагадаємо, що саме з такого ЗРК російські загарбники 17 липня 2014 року збили пасажирський літак Boeing 777 неподалік Тореза Донецької області. Тоді загинули 283 пасажири та 15 членів екіпажу.
Читайте також:
«Спецпризначенці „вполювали“ 25 росіян».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»