Під Києвом на залізниці знайшли артилерійський снаряд. ФОТО

Небезпечну знахідку виявили працівники Укрзалізниці під час проведення колійних робіт в Ірпені.
Залізничники помітили боєприпас у районі гаражного кооперативу неподалік переїзду. На місце викликали піротехнічну службу, яка підтвердила, що це артилерійський снаряд. Сапери КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради вилучили боєприпас і передали поліцейським.


«Як виявилось, під час очищення щебеневого баласту колій вигрібний пристрій крім щебеню затягнув нездетонований 120-мм артилерійський снаряд до САУ „Нона“ без підривника. Наші сапери оперативно прибули на місце, обмежили доступ цивільних осіб, вилучили снаряд і передали його представникам Нацполіції під охорону та подальше знешкодження», — розповіли ірпінські муніципали.


Вони також обстежили території поряд на наявність інших вибухонебезпечних предметів. Жителів Київщини закликають бути уважними та обережними, особливо під час проведення сільськогосподарських, ремонтних і будівельних робіт, адже подібних «сюрпризів» може бути ще багато.
Днями у Гостомелі водій сільгосптехніки знайшов у полі артснаряд. Боєприпас вилучили та знищили сапери ДСНС.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»