Таунхаус – комфортне житло в передмісті Києва

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Якщо вибираєте між придбанням квартири та котеджу, таунхаус є компромісним рішенням як за вартістю, так і за площею. 

Серед різноманітних варіантів доступного житла саме таунхаус Київ став улюбленим вибором тих, хто прагне комфорту. Адже сучасний таунхаус у передмісті Києва — це гармонійне поєднання міської зручності та заміського спокою.

Переваги життя у таунхаусі під Києвом

Якщо вибираєте між придбанням квартири та котеджу, таунхаус є компромісним рішенням як за вартістю, так і за площею. Але незалежно від того, чи ви сімейна пара, яка чекає дитину, чи молодий інвестор, який прагне знайти перспективну нерухомість, перш ніж купити таунхаус під Києвом, потрібно уважно дослідити усі переваги. Серед них:

  1. Простір і приватність. Таунхауси, як правило, мають більшу площу, ніж квартири, тому у вас буде більше житлового простору. Це може бути особливо важливо для великих сімей або тих, хто працює вдома. Також кожен таунхаус має окремий вхід і задній двір, що дає вам більше відчуття приватності, як порівняти з багатоквартирним будинком із загальними коридорами.
  2. Економічна доступність. Якщо ви шукаєте нерухомість із власною територією, але маєте обмежений бюджет, краще зверніть увагу на таунхауси. Вони є доступнішим варіантом, ніж окремий приватний будинок під Києвом.
  3. Життя у спільноті. Таунхауси сприяють більш тісному спілкуванню з сусідами. Знову-таки, це може бути великою перевагою для сімей із дітьми. 
  4. Відкритий простір. Таунхауси мають власні подвір'я або внутрішні дворики, де можна відпочити на свіжому повітрі, приготувати страви на грилі або розважити гостей. Це головна перевага перед квартирами, які зазвичай мають лише балкони.

Зрештою, вибір таунхаусу чи квартири залежить від ваших індивідуальних потреб і вподобань. Ухвалюючи рішення, враховуйте свій бюджет, бажану житлову площу і стиль життя. Якщо ж ви все-таки вирішили придбати таунхаус, радимо звернути увагу на Smart Development

Smart Development: експерти у сфері будівництва малоповерхових будівель

З 2017 року компанія Smart Development побудувала понад 17 об’єктів нерухомості загальною площею більш ніж 25 000 квадратних метрів. Серед житлових комплексів будівельної компанії ви не знайдете шаблонних забудов, адже кожний новий проєкт Smart Development — це сучасне й унікальне архітектурне рішення. Усі будівлі проєктуються з урахуванням сучасних тенденцій, адже головна мета забудовника — не просто створити житло, а побудувати функціональний і зручний простір, де мешканці насолоджуватимуться життям. 

У Smart Development ви можете придбати як готовий таунхаус, так і об’єкт на етапі зведення. Не втратьте свій шанс купити будинок під Києвом з власним подвір’ям і паркомісцем за вартістю оселі в типовому багатоквартирному ЖК Києва. 

Леонід РУДЕНКО