У Києві зупинили «Жигулі» з пасажирами на даху

Легковажний водій катав друзів містом у небезпечний для життя спосіб.
Курйозний випадок стався днями близько 21:00. Інспектори помітили «копійку» — автомобіль ВАЗ 2101, на даху якого сиділи люди під час руху. Про це повідомили у патрульній поліції Києва.
Інспектори негайно зупинили «Жигулі». З водієм правоохоронці провели профілактичну бесіду та склали на нього відповідні адміністративні матеріали.


Патрульні також нагадали, що згідно з правилами дорожнього руху перевозити пасажирів поза кабіною автомобіля категорично забороняється.
Раніше у Києві перехожий додумався пригостити патрульних марихуаною. Чоловік запитав інспекторів, чи можна їм передати «по граму, хорошої трави». Патрульні здивувались та вирішили перепитати у жартівника, чи дійсно він зберігає канабіс.
На що чоловік дістав з кишені пакет з марихуаною. Інспектори затримали дивака та викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»