Коагулянти AquaDoctor: прозора вода у басейні весь сезон

Фото ілюстративне: pexels
Фото ілюстративне: pexels

Мутність води у басейні виникає через скупчення дрібних частинок бруду.

Коагулянти для басейну використовуються для згортання та уловлювання дрібних частинок з води, як-от пил, бруд та мікрочастинки, щоб забезпечити чистішу та прозорішу воду. Препарати допомагають покращити ефективність фільтрації та забезпечують кристальну ясність води у басейні.

Основні причини помутніння води у басейні

Наявність мікрочастинок: пилюка, дрібний бруд, листя, частинки SPA кремів регулярно потрапляють у басейн та можуть викликати помутніння води.

Органічні речовини: Органічні матеріали, як-от піт, сеча, жир та косметика, змішуються з водою у басейні та можуть викликати помутніння.

Поява водоростей: Водорості можуть розмножуватися та поширюватися у воді, що призводить до каламутності та непрозорості.

Неправильний баланс хімічних параметрів: Нестача або надлишок хлору, неправильний рівень хлору та pH води також можуть спричинити помутніння.

Недостатня циркуляція: Погана циркуляція води може призводити до нерівномірного розподілу дезінфектантів та помутніння.

Уникнення цих причин та регулярний догляд за басейном допоможуть зробити водне середовище прозорим.

Як працюють коагулювальні продукти?

Коагулювальні засоби працюють шляхом зчеплення дрібного сміття води у великі згустки, які стають більш видимими та легше видаляються з води фільтраційною системою або водним пилососом.

Види коагулянтів для басейну

Коагулянти AquaDoctor доступні у кількох варіантах:

  • Гранули
  • Рідина
  • Таблетки у картушах

Коагулянт у гранулах

Гранули AquaDoctor FL – це зручна форма для дозування, тому що їх можна відміряти вручну у потрібній кількості. Крім того, їх легко розчинити у воді. Для цього досить просто додати потрібну кількість гранул у воду та добре перемішати. Розчин гранул відбувається досить швидко, та ви отримуєте готовий до використання коагулянт.

Рідкий коагулянт

Рідина AquaDoctor FL – відмінний вибір, якщо у вас є дозувальна станція. Ця форма коагулянту вже готова до використання та не вимагає попереднього розчинення. Просто під’єднайте рідину до вашої станції дозування, налаштуйте правильне дозування, та система сама буде підтримувати правильну кількість коагулянту у воді. Це дуже зручно та економить час, особливо якщо у вас великий басейн.

Таблетки у картушах

Таблетки в картушах AquaDoctor Superflock – це форма коагулянту, яку потрібно покласти в скімер чи дозатор хімії. Картуші мають спеціальні отвори, через які вода проходить та поступово розчиняє таблетки. Таким чином, коагулянт рівномірно розподіляється у басейні.

Перед застосуванням коагулювальних продуктів обов’язково прочитайте інструкцію та дотримуйтесь зазначених рекомендацій щодо дозування. Також слідкуйте за правильним рівнем хлору у воді, норма становить 0.3–0.6 мг/л та pH – норма 7.2–7.4.

Правильно виконані процедури з очищення басейну подарують приємне купання в чистій воді.

Леонід РУДЕНКО