У Києві п’яний водій зніс дорожній знак: лише дивом ніхто не постраждав. ВІДЕО

Патрульні відсторонили нетверезого водія від кермування
Патрульні відсторонили нетверезого водія від кермування

ДТП сталася на Севастопольській площі.

Водій автомобіля Honda в’їхав на швидкості у дорожній знак і бордюр. Лише дивом обійшлося без травмованих. Відео ДТП оприлюднила патрульна поліція Києва у своєму Telegram-каналі.

Правоохоронці виявили водія п’яним, який заплітаючись язиком, намагався звалити ДТП на дружину. Мовляв, вона була за кермом. А на запитання патрульних, де зараз жінка? Чоловік відповів: «Удома».

Відео з вуличної камери спостереження та бодікамер патрульних

Від огляду на стан сп’яніння чоловік категорично відмовився, чим автоматично підтвердив свою провину. Тож інспектори відсторонили водія від кермування та склали на нього відповідні адміністративні матеріали.

Зокрема, за п’яну їзду йому загрожує 17 тисяч гривень штрафу. Також чоловіку доведеться на рік попрощатися з водійським посвідченням.

Читайте також:

«Столичні муніципали виявили вночі смертельно п’яного водія вантажівки».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»