У Київраді вивісили 20 прапорів бойових підрозділів з підписами з передової. ВІДЕО
Київ системно допомагає військовим і продовжить це робити у 2024 році, наголосив Володимир Бондаренко.
У сесійній залі Київради розмістили 20 прапорів бойових підрозділів з підписами Захисників та Захисниць, які боронять Україну на передовій. Це бойові стяги підрозділів, яким столиця надала і продовжує надавати допомогу.
Заступник міського голови — секретар Київради Володимир Бондаренко уточнив, що у сесійній залі розміщені прапори таких бригад:
- 24-ї ОМБр ім. короля Данила
- 42-ї ОМБр
- 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців
- 93-ї ОМБр «Холодний Яр»
- 127-ї окремої бригади Сил ТРО
- 241-ї окремої бригади Сил ТРО
- 12-ї бригади спеціального призначення «АЗОВ» Нацгвардії України
- 44-го ОСБ
- 48-го ОСБ 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців
- 49-го ОСБ «Карпатська Січ» імені Олега Куцина
- 204-го ОБ ТРО
- 242-го ОБ ТРО
- 251-го ОБ ТРО «Київська Січ»
- 414-го окремого батальйону ударних БпАС «Птахи Мадяра»
- 4-го МБ Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького
- 3-ї мотопіхотної роти МПБ 53-ї ОМБр імені князя Володимира Мономаха
- МПБ 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»
- батальйону ударних БпАК «Ахіллес» 92-ї ОШБ імені Кошового отамана Івана Сірка
- Центру спецпризначення Нацгвардії України «Омега»
- добровольчого підрозділу «BIGCATS»
Володимир Бондаренко додав, що за два роки повномасштабної війни Київ надав силам оборони допомогу на понад 10 мільярдів гривень.
Крім того, військовим передали 3 654 одиниць вилученої та 183 одиниці залученої від партнерів техніки, а також майже 149 тисяч квадратних метрів нерухомості.
«Київ системно допомагає боронити нашу Батьківщину. І системно продовжить це робити у 2024 році, як би нам було не важко… Ми вже 25 лютого 2022 року провели перше своє засідання, негайно коригуючи київський бюджет для Сил оборони і безпеки. Вже на початку березня ми вирішували нагальні питання підтримки наших Захисників та Захисниць, запроваджували комплексні інструменти для підтримки столиці та столичного бізнесу, посилювали безпеку та оборону столиці. Започатковували процес деколонізації топоніміки раніше, аніж його розпочала держава», — наголосив Володимир Бондаренко.
Він додав, що депутати Київради займаються волонтерською та гуманітарною діяльністю. Понад 15% особового складу депутатського корпусу перебувають у лавах Сил оборони та безпеки.
«Попри загрози 2022 року і терористичні атаки 2023 та 2024 років і Київський міський голова Віталій Кличко, і представницький орган киян, жодного дня не припиняли свою роботу. І коли в Києві було 700 тисяч населення, і коли населення знову сягнуло трьох мільйонів, долаючи шалені виклики воєнного часу», — додав секретар Київради.
У 2023 році столиця спрямувала 10% бюджету міста на допомогу військовим — 7 мільярдів гривень. З них понад 1,5 млрд пішли на закупівлю військовими дронів різних типів.
Юлія СЕРГЕЄВА, «Вечірній Київ»