Красногорівка знаходиться під контролем українських військ, — Третя штурмова бригада

Третя штурмова вибила окупантів з Красногорівки на Донеччині.
Напередодні сили армії рф накатами атакували південно-східну частину Красногорівки та ввійшли до міста.
«Аби не дозволити ворогу закріпитися підрозділи Третьої окремої штурмової бригади та 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію із зачистки міста від сил ворога», — розповіли у телеграм каналі Третьої штурмової.
За короткий проміжок часу противник встиг підготуватися до тривалої оборони.
Але бійці Третьої штурмової, попри спротив і важкі бої, штурмові групи бригади завдали противнику невідворотних втрат — близько 100 окупантів «200-ми» та «300-ми».
«Росіяни відмовлялися від здачі в полон та були ліквідовані у зайнятих ними будинках», — повідомляють українці.
Станом на зараз Красногорівка знаходиться під контролем українських військ!

«Вечірній Київ» повідомляв про те, що ще «мінус» два літаки та понад 1000 окупантів: такі втрати, завдані ворогові минулої доби.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»