Україна повернула ще 11 дітей з росії та окупованих територій

11 українських дітей нарешті вдома. Фото: Офіс омбудсмена України
11 українських дітей нарешті вдома. Фото: Офіс омбудсмена України

Повернули шістьох дівчаток, серед яких дві рідні дворічні сестрички-двійнята, та пʼятьох хлопчиків.

Сьогодні, 20 лютого, до України з росії та тимчасово окупованих територій вдалося повернути 11 українських дітей.

Про це повідомив омбудсмен України Дмитро Лубінець у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, повернули шістьох дівчаток та пʼятьох хлопчиків. Найменшій повернутій дитині — 2 роки, найстаршій — 16 років.

11 українських дітей нарешті вдома. Фото: Офіс омбудсмена України
11 українських дітей нарешті вдома. Фото: Офіс омбудсмена України
11 українських дітей нарешті вдома. Фото: Офіс омбудсмена України
11 українських дітей нарешті вдома. Фото: Офіс омбудсмена України

«Двох діток зустрічали з каретою швидкої, оскільки одна дитинка зовсім не може пересуватися», — зазначив Лубінець.

Омбудсмен додав, що повернення відбулось за посередництва Держави Катар та за підтримки ЮНІСЕФ, а також за сприяння у роботі Державної прикордонної служби.

Раніше Перша леді Олена Зеленська повідомила, що загалом росіяни викрали понад 20 тисяч українських дітей.

Сніжана БОЖОК, «Вечірній Київ»