Україна повернула ще 11 дітей з росії та окупованих територій

Повернули шістьох дівчаток, серед яких дві рідні дворічні сестрички-двійнята, та пʼятьох хлопчиків.
Сьогодні, 20 лютого, до України з росії та тимчасово окупованих територій вдалося повернути 11 українських дітей.
Про це повідомив омбудсмен України Дмитро Лубінець у своєму Телеграм-каналі.
За його словами, повернули шістьох дівчаток та пʼятьох хлопчиків. Найменшій повернутій дитині — 2 роки, найстаршій — 16 років.




«Двох діток зустрічали з каретою швидкої, оскільки одна дитинка зовсім не може пересуватися», — зазначив Лубінець.
Омбудсмен додав, що повернення відбулось за посередництва Держави Катар та за підтримки ЮНІСЕФ, а також за сприяння у роботі Державної прикордонної служби.
Раніше Перша леді Олена Зеленська повідомила, що загалом росіяни викрали понад 20 тисяч українських дітей.
Сніжана БОЖОК, «Вечірній Київ»