Вдарив ножем у груди: у Києві судитимуть вбивцю дев’ятикласника

Подальшу долю чоловіка вирішить суд. Фото ілюстративне з відкритих джерел
Подальшу долю чоловіка вирішить суд. Фото ілюстративне з відкритих джерел

Обвинуваченому загрожує до 15 років тюрми.

Слідчі завершили розслідування справи щодо вбивства 14-річного хлопця на вулиці Празькій у Дніпровському районі. Обвинувальний акт відносно обвинуваченого скерували до суду. Про це повідомили у поліції Києва.

Злочин стався у неділю ввечері, 22 жовтня, 2023 року. У дворі будинку між 46-річним киянином і дев’ятикласником виникла суперечка через зауваження, яке він зробив хлопцю. Потім чоловік, який був напідпитку, дістав ніж і вдарив ним хлопця у груди. Нападник утік, а очевидці викликали «швидку».

Знаряддя вбивства. Фото: поліція Києва
Фото з місця злочину: поліція Києва

Лікарі близько пів години намагались реанімувати підлітка, але він помер. Тим часом чоловік відніс закривавлений ніж сусідці й попросив сховати. Пізніше поліцейські знайшли знаряддя вбивства у квартирі жінки.

Дільничні офіцери розшукали та затримали нападника. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу — умисне вбивство. Санкція статті передбачає від семи до 15 років ув’язнення.

Тим часом поліція Київщини затримала чоловіка, який зарубав сокирою подругу по чарці.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»