Психологічна реабілітація військових: у ЗСУ реалізували важливий проєкт за підтримки НАТО
Кваліфіковану психологічну підтримку отримали 2100 військовослужбовців.
У Збройних Силах України успішно завершили реалізацію проєкту з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців, який тривав з липня 2023 року.
Проєкт здійснювався за підтримки Програми НАТО з переходу з військової кар’єри на цивільну, в рамках Комплексного пакету допомоги Україні (КПД), під загальною координацією Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Генерального штабу ЗСУ.
«В умовах активних бойових дій з російським агресором даний проєкт НАТО виявився надзвичайно актуальним для Збройних Сил України. В рамках цієї діяльності було проведено 65 тренінгів для учасників бойових дій, завдяки чому нам вдалося додатково охопити кваліфікованою психологічною підтримкою понад 2100 військовослужбовців, що стало вагомим внеском у загальну систему відновлення боєздатності особового складу Збройних Сил України.
Відтак ми дуже розраховуємо, що проєктна діяльність НАТО у цьому напрямку знайде своє продовження і в 2024 році», — сказав начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Владислав Клочков.
Цей проєкт НАТО є відповіддю на потребу у навчанні та психологічній підготовці особового складу Сил оборони України та спрямований на набуття ним життєво важливих навичок психологічної допомоги в умовах ведення бойових дій. Практичну реалізацію проєкту здійснює ГО «Ліга офіцерів», яка з 2014 року успішно працює в напрямку психологічної підтримки військовослужбовців.
Також читайте: Служба зайнятості допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя.
Сніжана БОЖОК, «Вечірній Київ»