Що буде з книгою загиблого Максима «Далі» Кривцова: рішення видавництва

Максим Кривцов був бійцем сил спецоперацій, захищав Україну у 2014 та під час великої війни, він був поетом та встиг видати свою першу книжку «Вірші з бійниці».
Видання «Наш Формат», яке Максим Кривцов показав на світлинах на своїй сторінці у соцмережах, сьогодні стало широковідомим, бо навіть ті, хто не читав його поезії, тепер знають, що військовий поет загинув за Свободу України та українців.
Першу книжку Захисника видав «Наш Формат». І видавництво виступило з важливою заявою на знак нашої вдячності, пам’яті та шани до Максима Кривцова «Далі» і справи його життя.
Всі кошти, отримані від реалізації теперішнього та майбутніх накладів збірки, а також електронних примірників «Вірші з бійниці», будуть розподілятися порівну:
«Половина перераховуватиметься родині Максима, решта — ГО „Реформація“ на просвітницькі книжкові проєкти для військових. Усі витрати, пов’язані з друком і розповсюдженням видання, „Наш Формат“ оплачуватиме власним коштом».

Видавці прагнуть показати не тільки військового поета, а й митця з тонкою душевною конструкцією і поглядом художника.
Вони обрали для книжки плівкові фото, які Макс робив протягом останніх років.
«Він хотів відкритися читачеві і взаємодіяти з ним, тож написав про себе так, ніби це анкета в тіндері. А ще придумав додати в книжці сторінки, де читач намалює його вірша чи напише свого», — повідомив подробиці «Наш Формат».
Як виявилось, Максим хотів видати збірку і боявся, що може не встигнути зробити це за життя. Коли збірку вже друкували, поет ділився з редакцією ідеями наступних збірок.
«Пам’ять про Максима збережеться у його віршах», — впевнені видавці.
Усі, хто бажають прочитати те, про що писав «Далі», мають нагоду передзамовити новий наклад «Вірші з бійниці» за посиланням.
Читайте також:
«Поет і військовий Максим „Далі“ Кривцов загинув на фронті». Максим Кривцов був учасником Революції Гідності, а потім пішов на фронт у 2014. Згодом допомагав учасникам АТО у Veteran Hub. У 2022 році він став до лав ЗСУ.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»