Віталій Кличко подякував хорватській стороні за організацію відпочинку дітей переселенців із зони АТ

Віталій Кличко подякував хорватській стороні  за організацію відпочинку дітей переселенців із зони АТ

Мер Києва Віталій Кличко висловив подяку хорватській стороні, зокрема керівництву міста Загреб, а також Посольству України в Хорватії за організацію відпочинку дітей переселенців із зони АТО.

Близько 50 дітей-переселенців зі Сходу України, які нині мешкають у Києві, а також дітей загиблих або поранених учасників АТО з 26 серпня до 14 вересня відпочивають на Адріатичному узбережжі Хорватії, у курортному місті Нові Вінодольські. Мерія столиці Хорватії Загреба – міста-побратима Києва – відгукнулася на звернення Київського міського голови Віталія Кличка організувати відпочинок дітей внутрішньо переміщених осіб.

Профінансувала проживання та харчування дітей хорватська сторона. А кошти на переїзд та оформлення необхідних документів (понад 240 тис. грн) були зібрані під час благодійного заходу столичним підприємцем Елліотом Де Ла Вальером, до якого звернулася міська влада.

-Для нас дуже важливо допомагати людям, які пройшли крізь жахи війни, особливо це стосується дітей. Я звернувся до мерії Загребу з проханням організувати відпочинок дітям із родин-переселенців із АТО. І я дуже вдячний, що хорватська сторона надала таку можливість і допомогу. І наші діти протягом майже трьох тижнів насолоджуватимуться відпочинком на Адріатичному узбережжі та відкриватимуть для себе Європу, – зазначив Віталій Кличко.

Також  сві маленькі кияни отримали подарунки та сувеніри на згадку про відпочинок.

Загалом  відвідали Адріатичне  узбережжі Хорватії протягом літнього сезону 2015 року близько 600 дітей із родин біженців із Донбасу та учасників АТО.