На Київщині пенсіонерка на велосипеді впала на легковик та поламала ребра

ДТП трапилося через ожеледицю.
У місті Узин, що на Білоцерківщині, водій побачив велосипедистку, яка керувала двоколісним. Задля уникнення зіткнення чоловік почав з’їжджати праворуч та загальмував.
Згодом, зі слів водія, пенсіонерка скоїла наїзд на льодовий пагорб на проїжджій частині, не впоралась з керуванням та впала на ліву частину автомобіля.
Каретою швидкої жінку ушпиталили, попередньо у неї діагностували перелом ребер та забій грудної клітини.

Поліцейські радять усім учасникам дорожнього руху враховувати стан дорожнього покриття. Велосипедистам у разі слизької дороги рекомендовано залишати ровери вдома, щоб уникнути нещасних випадків.
Нагадаємо, у столиці водій-порушник на Lexus зіткнувся з поліцейською Toyota, яка в’їхала у будинок. Дорожньо-транспортна пригода за участі службового автомобіля поліції сталася у темну пору доби в неділю, на Берестейському проспекті.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»