Відомий фотограф зніматиме киян за донат: подробиці
Гроші за зйомку фотографа Віталія Юрасова підуть на тактичну медицину.
У суботу, 2 грудня, український незалежний фотограф Віталій Юрасов робитиме портрети у столичній галереї GALLERY. FOOD & WINE, що на вулиці Січових Стрільців, 23а.
Віталій знімав для світових брендів, зокрема Nike, Puma, BMW, Samsung, але повномасштабна війна повністю змінила вектор його роботи й зараз він документує історію.
А не так давно фотограф презентував виставку з 58 кадрами з нуля, обмінів і окопів. У його об’єктиві були пілоти, спецпризначенці, штурмовики, прикордонники, розвідники та бійці різних родів військ.
Щоби Віталій Юрасов зробив вам портрет, необхідно зареєструватись.
Організатори кажуть, що будуть раді бачити кожного, хто завітає на зйомку й допоможе зібрати кошти на такмед.
Тим часом українські полярники випустили благодійний шеврон «Мрія про Антарктиду». Він продається у парі з шопером. Ціна — 1000 гривень, але 500 гривень з кожного покупки перерахують на армію.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»