Найвища історична локація Києва повністю відкриється для відвідування
Вперше за 30 років кияни та гості міста зможуть піднятися на найвищу точку дзвіниці у «Києво-Печерській лаврі».
Лавра сторіччями була важливим просвітницьким та ціннісним центром України. І нині в Національному заповіднику відбуваються вагомі історичні зміни — Лавра повертається в Україну, а українці повертаються у Лавру.
З 22 листопада вперше за 30 років головний візуальний символ Києва буде повністю доступним для відвідування киянами та гостями міста. Першими підйом на історичну пам’ятку здійснять представники ЗМІ.
Для представників медіа заплановано прес-підхід та ексклюзивна екскурсія на найвищу точку Великої лаврської дзвіниці, яку востаннє проводили у 1990-х роках.
Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» запроваджує нову культуру відносин між бізнесом та державою: це не просто соціальні проєкти, а справжня місія корпоративної інвестиції у трансформацію світогляду цілої нації. Меценатство, в основі якого лежать цінності, які зміцнюють компанії, змінюють людей, посилюють стійкість України.
Максим Остапенко, директор Національного заповідника «Києво-Печерська лавра», Артур Міхно, директор та співзасновник Work.ua сьогодні розкажуть про співпрацю.
Першим успішним результатом такої співпраці стала реалізація реконструкції верхніх ярусів Великої лаврської дзвіниці за підтримки Work.ua — сервісу пошуку роботи №1 в Україні. Востаннє масштабні ремонтно-реставраційні роботи дзвіниці проводили у 2011–2012 роках.
Велика лаврська дзвіниця — ціннісний маяк у всі темні часи, щоб побачити та нагадати собі, які цінності сьогодні найголовніші — для країни, компанії, кожного особисто.
Подробиці очікуйте у фоторепортажі з місця події у «Вечірньому Києві».
Читайте за темою:
«„Ми маємо зрозуміти, що лавра — це бастіон людського духу», — керівник заповідника Максим Остапенко».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»