Міська влада контролює безпеку дітей

Міська влада контролює безпеку дітей

Столична влада організувала безпечне перебування дітей в школах та дитсадках – приміщення не провітрюються, а вологе прибирання у них проводиться кожні 2 години.

 Ганна Старостенко заступник голови Київської адміністрації проінспектувала навчальні заклади м.Києва. Вона зазначила, що  4 вересня у столичних школах в чергових групах займаються 907 дітей (з близько 275 тисяч, які прийняли школи 1 вересня), усі садочки працюють у звичайному режимі, але посилено санітарний догляд за приміщеннями та територією.

-В усіх дитсадках дотримуються рекомендацій СЕС та Головного управління з надзвичайних ситуацій: у приміщеннях закриті вікна, провітрювання не здійснюється, а вологе прибирання проводиться кожні дві години. Дітей не виводять на прогулянки-, - додала Ганна Вікторівна.

СЕС, медики та служба з надзвичайних ситуацій переведено  на надзвичайний режим роботи. Сьогодні  СЕС поінформувала, що рівень забруднення повітря у Києві дещо знизився. Підпал – одна з версій пожежі.

Станом на ранок 4 вересня пожежа на території Білодубравного лісництва Дарницького лісопаркового господарства, яка виникла 2 вересня, ліквідована.

Також внаслідок cкладного екологічного стану на вихідні скасували міські ярмарки.