У КНУ імені Тараса Шевченка психологічно допомагатимуть ветеранам та їх родинам
Психологічна служба КНУ готова допомагати рідним та близьким військових поки вони на фронті, а також ветеранам ЗСУ.
Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка створена у 2019 році. Вона діє на принципах дотримання прав людини, здійснює індивідуальний науковий підхід. Повністю конфіденційна та дотримується стандартів професійної етики.
З самого початку фахівці Служби допомагали всім учасникам навчального процесу.
Наразі серед них чимало військових та ветеранів.
Крім того, захисники є і серед випускників КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Тож психологічна підтримка військових і ветеранів та їх рідних стає дуже важливою для суспільства в цілому.
До слова, сьогодні вже понад 100 тисяч киян воюють за незалежність України.
«Поки ветерани захищають Україну на фронті, захищають нас і наше майбутнє — ми продовжуємо турбуватись про Ваше теперішнє, про Ваших рідних та близьких і про Вас самих. Ми — Ваша підтримка!» — повідомили у КНУ.
«Посттравматичне зростання здатне сприяти якісним психологічним змінам особистості, розвитку й творенню нових життєвих смислів. Тож, якщо ви — ветеран війни, чи є членом його сім’ї, якщо маєте досвід травматичних переживань і думаєте, що з цим робити», — Психологічна служба КНУ рада бути корисною.
Незабаром у КНУ повідомлять подробиці нового проєкту Ветеранської підтримки.
У Психологічній службі КНУ ви можете отримати послуги індивідуального та групового психологічного консультування, взяти участь у психоедукативних та просвітницьких заходах, дослідженнях тощо.
Служба активно співпрацює з інституціями та фахівцями, які спрямовують свою діяльність на роботу з населенням щодо підтримки та сприяння психічному здоров’ю як в практичній, так і науковій діяльності.
Читайте також за темою:
«У Центрі стресостійкості Києва впроваджують нову програму». Центр вже проводить заняття й шукає психологів. Мова йде про безоплатну навчальну програму «Адаптація ветеранів у трудових колективах» для психологів.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»