Футбольна оаза Голосієва

Футбольна оаза Голосієва
Юні вихованці ДЮСШ № 15 випробували оновлене поле
Юні вихованці ДЮСШ № 15 випробували оновлене поле
Присутніх розважили творчим патріотичним номером
Присутніх розважили творчим патріотичним номером
Перерізання стірчки за участю Першого заступника міністра фінансів Ігоря Уманця ( другий зліва), Першого заступника  голови КМДА Ігоря Ніконова ( у центрі)
Перерізання стірчки за участю Першого заступника міністра фінансів Ігоря Уманця ( другий зліва), Першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова ( у центрі)
Перший заступник  голови КМДА Ігор Ніконов здійснив перший удар на новому стадіоні
Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов здійснив перший удар на новому стадіоні

Вчора ДЮСШ № 15, що у Голосіївському районі одержало реконструйований надсучасний майданчик. Тепер понад 500 школярів зможуть покращувати свою майстерність на полі світового рівня. Юні футболісти тренуватимуться та гратимуть на бельгійському покритті, яке має довжину 6 см, воно значно м’якіше за попереднє, що не так навантажуватиме опорно-руховий апарат спортсменів. На роботи було виділено 2 млн гривень з міського бюджету.

- Мета мера Києва Віталія Кличка досить прозора – у кожному районі повинні функціонувати кілька подібних майданчиків. Це вимоги часу. Нам потрібно відроджувати футбольні традиції міста, зокрема, такі турніри, як «Шкіряний м’яч», щоб діти мали змогу не лише пограти у улюблену гру, а й привчалися до комунікації з однолітками, відчували дух суперництва, який притаманний спорту. Хочу запевнити, що реконструювання цього майданчика – це лише початок. Невдовзі ми розпочнемо роботи в інших районах міста, щоб кожен охочий мав змогу займатися улюбленим видом спорту, - сказав перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

Варто зазначити, що ДЮСШ № 15 також перейняла досвід «безперервної роботи» сучасної арени.

- Звичайно, основна мета стадіону – це дати можливість нашим вихованцям тренуватися у сучасних умовах, втім у позаурочний час ми радо будемо зустрічати усіх очих, які за символічну плату зможуть орендувати майданчик на півтори, а то й більше годин, - зазначив Руслан Канавський.