Максим Конобас: «Новий парк – як результат виконання звернень мешканців Солом’янки»

Максим Конобас: «Новий парк – як результат виконання звернень мешканців Солом’янки»

Світлана КУЗЬМЕНКО 

У Солом’янському районі після капітального ремонту відкрили оновлений парк «Супутник» на Уманській. Нині міська влада завершила перший етап робіт та реконструювала 3,5 га із загальної площі 16,41 га. Наступного року продовжаться роботи з його облаштування і ремонту. 

Подивитися, як парк змінив своє обличчя, прийшли представники міської влади та місцеві мешканці. Зокрема, депутат Київради Максим Конобас, звертаючись до громади, пригадав, як понад рік тому отримував багато звернень від мешканців району з проханням відремонтувати парки «Супутник» і «Юність», розташовані на території його виборчого округу. 


- Приємно бачити результат виконаних робіт. Удвічі приємніше бачити радість дітей, коли ми відкриваємо такий об’єкт, як цей парк. Впевнений, ті люди, які сьогодні представляють інтереси Солом’янського району в Київраді, зроблять усе, щоб такі події відбувалися частіше, – сказав Максим Конобас і додав:

- У вересні упорядкуємо сквер на вулиці Мартиросяна, який також є улюбленим місцем відпочинку наших діток. Також розпочинається масштабна реконструкція парку «Юність», який за два місяці ми плануємо відновити кардинально. Звісно, більша частина зусиль депутатської команди спрямована на організацію ремонту застарілого житлового фонду та вирішення комунальних проблем, але я впевнений, що такі, більш масштабні роботи, які в результаті дарують нам радісні посмішки наших дітей, є не менш важливим завданням для нас як представників громади. 

Місцеві мешканці задоволені, що за кілька місяців парк настільки змінився – з тим, що було раніше, не порівняти. 

- Добре, що тепер на території парку є багато лавок. Адже коли я приходила сюди у попередні роки, то не було навіть де присісти. Стояла лише одна лавка на весь парк, – розповідає киянка Наталія Глинюк
- Я прийшла сюди з трьома доньками. Відновлений парк має чудовий вигляд, тут комфортно і затишно, а для дітей є гарний яскравий ігровий комплекс. Але хотілося б трохи розширити дитячий майданчик і більше мати тут гойдалок, – поділилася своїми думками з «Вечіркою» жителька Солом’янського району Ольга Черняєва. 

Загалом на території «Супутника» є дитячий майданчик, красиво оформлені клумби з висадженими квітами, прокладено зручну пішохідну доріжку, встановлено лавки та урни для сміття. Тепер тут створено усі умови як для відпочинку дорослих, так і для дітей. 

Водночас повна реконструкція парку ще не завершена. Наступного року планується відновити освітлення на його території, прокласти решту пішохідних доріжок, розширити дитячий майданчик та реконструювати ще частину парку. 

Нагадаємо, що парк «Cупутник» було створено наприкінці 60-х років минулого століття. В той час він відігравав роль захисної смуги житлових будинків від залізничного шляхопроводу. Останню реконструкцію парку було проведено у 80-х роках: у зв’язку зі стрімким розвитком міста зелену зону було перепрофільовано із захисної смуги в лісопаркову, облаштовано доріжки, побудовано літній кінотеатр, встановлено альтанку тощо. В такому стані парк залишався до сьогодні.