Школярка з Бучі виборола срібло на змаганнях з тхеквондо

12–річна бучанка Єва Король з Бучі виборола срібло на змаганнях з тхеквондо у Сербії. Фото: Бучанська міська рада

Третє місце вона отримала у ваговій категорії 33 кілограми.

Днями 12–річна бучанка Єва Король з Бучі, що на Київщині, виборола срібло на змаганнях з тхеквондо у Сербії.

Перші європейські ігри єдиноборств серед учнів European Open School Combat Games 2023 пройшли в Белграді на початку червня. Участь в них взяли понад 2500 спортсменів віком від 7 до 18 років.

За словами пресслужби Бучанської міської ради, третє місце вона отримала у ваговій категорії 33 кілограми.

Фото під час нагородження юних спортсменів

Як повідомляв «Вечірній Київ», нещодавно ще одна юна бучанка відзначилась у спортивних змаганнях. Йдеться про 8-річну Варвару Назіну. Дівчинка виборола дві золоті медалі на змаганнях у литовському місті Паланга з акробатики.

А знана київська волонтерка та спортсменка Валерія Єжова стала чемпіонкою світу з чекерсу (гра в шашки на дошці 8×8, — ред.).