Україна повернула 45 військових, які захищали «Азовсталь»

У списку звільнених з полону 35 рядових і сержантів, 10 офіцерів.
Про обмін полоненими з рф повідомив голова Офісу Президента Андрій Єрмак.
«Це 42 захисники та три захисниці „Азовсталі“. Всі вони — нацгвардійці з підрозділу, створеному 9 років тому на азовських берегах. 35 рядових і сержантів, 10 офіцерів. Серед них є воїни, які одружилися під час оборони Маріуполя, на „Азовсталі“», — написав він.

Високопосадовець повідомив, що серед звільнених з полону є наш воїн, який до широкомасштабного вторгнення був у полоні росіян протягом 2,5 років, куди потрапив під час Широкинської операції.

«Згодом він був звільнений з полону і одразу повернувся в підрозділ. Повторно потрапив у полон на „Азовсталі“ і сьогодні повертається додому», — розповів драматичні подробиці Єрмак.

До слова, учора, п’ятого травня, бригада Азов відзначила девʼяту річницю від дня створення підрозділу.
«Продовжуємо виконання завдання Президента Володимира Зеленського „звільнити всіх наших людей“ разом з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими», — написав очільник ОП.
Як інформував «Вечірній Київ», 21 квітня на Оболоні висадили 15 сакур, які допоможуть закупити обладнання для бійців полку «АЗОВ» з Нацгвардії.
Кожне деревце — висаджене ще й для того, аби активізувати збір, відкритий на 15 комплектів техніки. Кожен з них містить монокуляр нічного бачення PVS-14 та прилад лазерного наведення DBAL-A2.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»