СБУ ліквідувала мережу ботоферм із 200 тисячною аудиторією

Девʼять ботоферм у різних містах України знешкодили. Фото: СБУ
Девʼять ботоферм у різних містах України знешкодили. Фото: СБУ

Працівники по всій країні поширювали дезінформацію.

Кіберфахівці СБУ викрили міжрегіональну мережу ботоферм, які задля розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні, розповсюджували дезінформацію. Зокрема, розповсюджували хибні повідомлення про теракти в українських містах та «мінування» об’єктів з масовим скупченням людей.

«Зловмисники намагались дискредитувати діяльність вищого військово-політичного керівництва нашої держави в умовах війни», — уточнює пресслужба СБУ.

Для «розгону» фейків створювали анонімні акаунти у соцмережах із загальною аудиторією у майже 200 тисяч користувачів.

Нині девʼять ботоферм у різних містах України знешкодили, а їхніх організаторів — викрили.

На підставі зібраних доказів фігурантам планується повідомити про підозру за статтею «несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів».

До теми — Сприяли викраданню українців та видавали окупантам патріотів: СБУ викрила охоронця януковича

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»