Офіційно відкрили Поштову площу

 Офіційно відкрили Поштову площу

Минулої неділі міський голова Віталій Кличко офіційно відкрив основну частину пішохідної зони на Поштовій площі. Відтепер кияни нарешті зможуть проходити від фунікулера та станції метро до набережної біля води не естакадою, а через велику територію, вільну від автівок.  

- Сьогодні хочу привітати вас із відкриттям пішохідної зони на Поштовій площі. Ми робимо все, аби Київ відповідав статусу сучасного європейського міста, гарного та комфортного. І ця площа – один з найкращих прикладів. Незабаром тут запрацюють кафе, усі інфраструктурні об’єкти. Тут дуже приємна атмосфера, освіжний фонтан», – зазначив мер, який разом з деякими містянами побігав у струменях водограю. 

Водночас є на площі й низка проблем, які ще доведеться розв’язати. Так, попри розташування поруч кількох готелів, а в найближчому майбутньому – і торговельних комплексів з ресторанами, тут відсутні місця для паркування. Також немає на площі велосипедної інфраструктури та зручних пандусів, тож маломобільні люди не обійдуться без сторонньої допомоги. Архітектор Андрій Миргородський обіцяє побудувати південніше від площі паркінги й облаштувати там велозаїзд, однак на цьому місці досі не знесене кафе «Вітрило», з власниками котрого тривають дискусії. Завершиться реконструкція площі після добудови підземного ТРЦ, де зараз археологи працюють з віднайденими там рештками дерев’яних споруд часів Київської Русі.