Як зекономити на покупці Айфон?

Як зекономити на покупці Айфон?

Найкращі ідея, як зекономити кошти під час придбання гаджета.

Apple iPhone — це один з найбільш популярних та дорогих смартфонів на ринку. Але є можливість зекономити на його покупці. Ось кілька порад, які можуть допомогти зменшити витрати на придбання Айфону.

Розглянути попередні моделі

Якщо вам не потрібні останні новинки, то розгляньте можливість придбання попередніх моделей Айфону. Вони коштуватимуть дешевше за нові моделі, але все ще мають достатньо функцій та характеристик для забезпечення приємного користування. Приміром, iPhone 13 все ще залишається одним із найпотужніших смартфонів сучасності і наразі поступається лише своєму «брату» із 14-го покоління, при цьому коштує значно дешевше.

Обмін старого телефону

Якщо ви маєте старий телефон, ви можете обміняти його на знижку при купівлі нового Айфону. Apple та офіційні магазини пропонують програму обміну Trade In, де ви можете отримати кредит за старий пристрій та використати його для зменшення вартості нового Айфону. Відбувається це наступним чином: експерти оцінюють ринкову вартість вашого гаджету із урахуванням його моделі, технічного стану, відсутності пошкоджень. Від вартості нового смартфону віднімається ця суму, і різницю вам і потрібно оплатити. Це найбільш вигідний варіант зекономити, адже по Trade In вартість може знизитись на десять і більше тисяч гривень.

Купувати в певний час року

Купувати Айфон можна в різні часи року, але є деякі періоди, коли це може бути найвигідніше. Зазвичай, Apple презентує нові моделі восени, тому на 14 Айфон ціна одразу знизиться. Щоправда, на той момент ви вже не будете власником найбажанішого і найпотужнішого смартфону на планеті.

Розглянути різні варіанти оплати

Офіційні дистриб’ютори в Україні пропонують різні варіанти оплати, які можуть допомогти зменшити вартість покупки. Наприклад, ви можете придбати Айфон в розстрочку або взяти його в кредит. Це може бути вигідним варіантом, якщо вам не потрібно платити велику суму одразу.

Обрати продавця із найкращою ціновою політикою

Це найбільш дієвий і важливий крок. Адже окрім фінансової вигоди, у чесного продавця ви отримаєте офіційні гарантії і низку додаткових переваг. В Україні однозначно варто звертатись у фірмовий інтернет-магазин продукції Apple My Cloud Store. Тут у каталозі представлені найновіші моделі та хітові гаджети бренду по привабливим цінам, є розстрочка і програма обміну. Базова гарантія надається за замовчуванням, додатково можна оформити розширену страховку від магазину. Доставка охоплює всю територію України. Більше інформації — на сайті інтернет-магазину.

Леонід РУДЕНКО