На повороті з Ворзеля на Бучу до річниці звільнення встановлять пам’ятні знаки
На місці перетину Варшавської траси та доріг на Бучу й Ворзель, 3 березня 2022 року оборонці Бучі дали бій переважаючим силами росіян на бронетехніці.
На повороті з Ворзеля на Бучу буде відновлено найбільший у громаді Прапор України та встановлено пам’ятні знаки — символи вдячності підрозділам, що героїчно протистояли окупантам. Про це повідомляє Бучанська міська рада.
На початку березня окупанти вирішили рухатися не по головній трасі, а по другорядній дорозі в приватному секторі, щоб прикритися цивільними будинками.
Їм протистояли взвод добровольців з «Азову», білоруси з майбутнього «Полку Кастуся Калиновського» та десантники 80-ї бригади. В українських бійців була переважно стрілецька зброя, з протитанкового озброєння вони мали лише ручні гранатомети. Та їм вдалося стримати колону росіян.
Нині триває підготовка до річниці звільнення Бучі та відкриття оновленої площі на в‘їзді до Ворзеля. Прапор і меморіал стануть окрасою селища. А букви «I♥️BUCHA» є тимчасовою конструкцією, яка буде демонтована після урочистостей.
Місто героїв: свідчення очевидців окупації Бучі. 31 березня Буча була звільнена від російських окупантів. Місто було в окупації 33 дні.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»