Шеринг авто в Дії: в Мінцифри оновили функцію

Відтепер в додатку можна не тільки додавати користувачів авто, а й скасовувати їхній дозвіл на керування транспортом.
Команда Мінцифри розширює функціонал шерингу авто в Дії. Незабаром у застосунку можна буде скасувати належного користувача. В Мінцифри кажуть, що це особливо актуальний сервіс під час війни. Оскільки, коли люди виїжджали із зони бойових дій, вони брали авто знайомих і могли скористатися шерингом у кілька кліків.
«Шеринг авто — послуга, яку команда Мінцифри презентувала під час Diia Summit в лютому. З початку повномасштабного вторгнення сервіс був недоступний через відключення реєстрів. Влітку відновили послугу, адже вона одразу сподобалась користувачам швидкістю та зручністю», — пише пресслужба Мінцифри.
Нині спробувати скасувати належного користувача авто скористатись у бета-тесті. Для цього у боті треба зареєструватись власнику машини та належному користувачу. А саме ввести наступні дані:
- прізвище та ім’я;
- операційна система смартфона;
- електронна пошта (для iOS — будь-яка, для Android — тільки @gmail.com).
Зазначимо, що понад 103 тисячі разів українці поширили техпаспорт у застосунку Дія.
До теми — У Дії знову можна оплачувати штрафи за порушення ПДР
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»